Rafia

Rafia to naturalne włókno papierowe. Produkty z niej wykonane są bardzo lekkie i przyjemne dla skóry. Jedyną ważną kwestią jest fakt, że nie można ich moczyć. Możesz przetrzeć je wilgotną ściereczką, ale unikaj zamaczania. 

Gruba Wełna

Wełna jest w 100% naturalna i pochodzi z Peru. Zwierzęta żyją w pobliżu And, na wysokości powyżej 4000 m.n.p.m. Ich stadami opiekują się lokalne rodziny. Cały proces produkcyjny jest przyjazny dla środowiska oraz co bardzo ważne, dla zwierząt.

Ta wełna jest po prostu wyjątkowa!

Można ją prać delikatnie w ręku, w delikatnym płynie. Nie wyciskaj jej tylko zawiń w suchy ręcznik i pozwól, aby ręcznik wchłonął wodę. W celu wyschnięcia połóż na płasko na suszarce w przewiewnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Swetry

Swetry wykonane są zawsze z naturalnych materiałów, gdzie w składzie przeważa  alpaka. 

Można je prać delikatnie w ręku, w delikatnym płynie. Nie wyciskaj ich tylko zawiń w suchy ręcznik i pozwól, aby ręcznik wchłonął wodę. W celu wyschnięcia połóż na płasko na suszarce w przewiewnym miejscu, z dala od źródeł ciepła.

Możesz też oddać swetry do pralni.

Przędza bawełniana t-shirt

Torebki takie jak „Sama słodycz” czy „Elegancja Francja” tworzę dla Was ze wspaniałej przędzy bawełnianej premium. Jest to włóczka t-shirt wyprodukowana w Polsce przez rodzinną firmę, która powstała z pasji do rękodzieła.

W środku znajdziesz tkaninę bawełnianą

Torebki można prać w pralce w specjalnym woreczku.